De Frivilliges Hus

Telefon: 20 44 60 30

Mail: mail@viborgselvhjaelp.dk

Adresse: De Frivilliges Hus
Vesterbrogade 1, 8800 Viborg

OBS: Vi har ikke fast telefontid. Men hvis du ringer og ikke får kontakt, vil vi ringe tilbage hurtigst muligt.

Øvrige kontakter:

Formand:

Erik Bartram Jensen
erik@viborgselvhjaelp.dk

Næstformand:
Pierre Skoropa
pierre@viborgselvhjaelp.dk

Kasserer:
Jette Svane
jette@viborgselvhjaelp.dk

Medlem af bestyrelen:
Kirsten Jung Jensen
kirsten@viborgselvhjaelp.dk

Koordinator:
Marlene Majlandt
marlene@viborgselvhjaelp.dk